Vyhlídkové lety

Udělejte radost svým blízkým nebo sami sobě dárkem, který v sobě spojuje odpočinek s výhledem na nejkrásnější památky a přírodní útvary České republiky. Darujte místo obyčejného dárku něco originálního – vyhlídkový let. Ať už zvolíte vyhlídkový let balónem nebo letadlem, určitě prožijete chvíle, na které jen tak nezapomenete. Dárek ocení nejen partner jako alternativu romantického výletu, ale například i lidé oslavující důležité výročí nebo vaši obchodní partneři.

 

Jaký vybrat vyhlídkový let

Vyhlídkové lety balónem i vyhlídkové lety letadlem vám přinesou chvíle plné vzrušení i relaxace. Prohlédnete si všechny krásy vašeho oblíbeného místa Česka z ptačí perspektivy, a získáte tolik potřebný nadhled – vždyť co jsou všechny problémy světa, když na ně můžete hledět z výšky?

Stačí si vybrat lokalitu, ke které máte nejblíže – ať už je to Karlštejn, Český ráj nebo třeba jižní Čechy a objednat si vyhlídkový let od zážitkové agentury. Ceny se pohybují v rozmezí od dvou do patnácti tisíc – zážitek je možné objednat pro jednoho člověka i pro celou skupinu.

Vyhlídkové lety balonem

Vyhlídkové lety balonem probíhají obvykle v teplejších měsících – to znamená přibližně od dubna až do konce října. Přesný termín si domluvíte sami vy nebo obdarovaný. S pilotem se setkáte v domluvený čas a můžete ho pozorovat při přípravě balónu na odlet – při některých vyhlídkových letech je dokonce možné s přípravou pomáhat. Let balónem poslouží také jako úžasný dárek.

A potom na vás čeká až hodina romantického letu. Nádherný zážitek slibuje let během východu nebo západu slunce, připravte se na pohled, který na duši pohladí každého romantika a i cynici při něm alespoň na okamžik zjihnou.

Vyhlídkové lety letadlem

Pokud vás pomalé ploužení vzduchem rychlostí, kterou dovoluje vítr, tolik neoslovuje, ale pohled na svět s nadhledem vás přesto láká, můžete vyzkoušet vyhlídkový let letadlem. Ty většinou létají nad krajinou a českými památkami rychlostí 180 kilometrů za hodinu a užijete si kromě krásného výhledu i trochu adrenalinu.

Ať už zvolíte kteroukoliv možnost vyhlídkových letů, jistotou je, že darujete zážitek, na který bude obdarovaný vzpomínat ještě řadu let.